• Неодамнешно
  • -22 %
16 18 20 22mm Мажи Жени Секојдневен Види Бенд најлон perlon ремени ткаат ремени види рака Види бенд

16 18 20 22mm Мажи Жени Секојдневен Види Бенд најлон perlon ремени ткаат ремени види рака Види бенд

DEN 118.00
DEN 151.20

Количината на стоката
Това е достапна


16 18 20 22mm Мажи Жени Секојдневен Види Бенд најлон perlon ремени ткаат ремени види рака Види бенд
Дебелина : 1.4 MM Должина : 250mm-270mm Вклучувајќи ;1 buc

Клучни карактеристики

Бендот Ширина:
16mm, 18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
1191
Затворач Тип:
Тока
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Бренд Име:
Balight
Бендот Должина:
250mm-270mm

Слични производи во категоријата