• Неодамнешно
  • -0 %
Нерѓосувачки Челик Види Бенд 22mm 24mm за Panerai Luminor Radiomir Безбедност Затворач Рака Јамка Појас Хривнија Црна Роза Злато Сребро.

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 22mm 24mm за Panerai Luminor Radiomir Безбедност Затворач Рака Јамка Појас Хривнија Црна Роза Злато

DEN 618.00
DEN 618.24

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Panerai Luminor Radiomir и Други Серија
Црна
Злато
Роуз Злато
Сребро.
Подарок

Клучни карактеристики

Бендот Ширина:
22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
за Panerai Luminor Radiomir
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Безбедност затворач
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Бендот Должина:
прилагодлив

Слични производи во категоријата