• Неодамнешно
  • -0 %
Нерѓосувачки Челик Види Бенд 16mm 18mm 20mm 22mm 24mm за граѓанска Безбедност Затворач Рака Јамка Појас Хривнија Црна Роза Злато Сребро.

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 16mm 18mm 20mm 22mm 24mm за граѓанска Безбедност Затворач Рака Јамка Појас Хривнија Црна Роза Злато

DEN 618.00
DEN 618.24

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Граѓанин со Право се Види на Лицето
Црна
Злато
Роуз Злато
Сребро.
Подарок

Клучни карактеристики

Бендот Ширина:
16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Безбедност затворач
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Број На Модел На:
За Граѓаните
Бендот Должина:
прилагодлив

Слични производи во категоријата