• Неодамнешно
  • -5 %
Slub шема Вистинска Кожа види рака 12 14 16 18 20 22mm 2018 нови watchband 20mm watchbands straps18 relogio masculino J022-12

Slub шема Вистинска Кожа види рака 12 14 16 18 20 22mm 2018 нови watchband 20mm watchbands straps18 relogio masculino J022-12

DEN 188.00
DEN 197.76

Количината на стоката
Това е достапна


започнете
крајот
1.бидејќи тоа е прирачник за мерење, големината ќе биде 0.2-10мм грешка. 2.Производ вистински бои, текстури и слики 98% е идентичен, фабрика снабдување. Бидејќи бендот ширина не е исто, па должината на бендот и ќе бидат различни. Ако рака должина е потребно, ве молиме оставете порака. Обично Рака ширина 12mm-24mm, Бендот должина 18cm-22cm. Ние се мери критериуми се : ширина е 20mm, на должина од околу 21.5 cm Материјал : Кожа Големина : l about18 - 20.5 см Ширина : 10/12/14/16/18/20/22 mm факултативна Дебелина : тенок околу 1-2mm Карактеристики : Место трговија на големо, рака силна одлична текстура, добра флексибилност, внимателен изработка Слика вистински шут, без согласност, ве молиме да не ја копирам фотографии, ви благодариме
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно,ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.

Клучни карактеристики

Бендот Ширина:
12MM, 14MM, 16MM, 18MM, 20MM, 22MM
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
J022-12
Бренд Име:
SHUO LIN
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Pin-Токи
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
20.5
Големина:
18-20.5cm about
Широчината:
12-20mm
Дебелина:
2-3мм

Слични производи во категоријата