• Неодамнешно
MAIKES Супериорен Квалитет 316L не ' Рѓосувачки Челик Pin Тока Бранеа Заврши Види Копчето Затворач 18mm 20mm на Watchband За IWC

MAIKES Супериорен Квалитет 316L не ' Рѓосувачки Челик Pin Тока Бранеа Заврши Види Копчето Затворач 18mm 20mm на Watchband За

DEN 443.04

Количината на стоката
Това е достапна


Опис на производот : користење на ЛОГОТО : НЕМА ЛОГОТО Состојба : Нова со ознаки Материјал : Висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Тока : Pin тока Тока тип : четкање Боја : сребро,злато,црна,розово злато. Достапни ширина големина : 18mm,20mm. Продажбата на моделот се : Фабриката за директна продажба
Сребро.
Црна
Злато
Роуз Злато

Клучни карактеристики

Бендот Боја:
Црна, Злато, Сребро, Злато Се Зголеми
Бендот Ширина:
18mm, 20mm
Бренд Име:
MAIKES
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
20cm
Состојба:
Нов со ознаки
Затворач Тип:
pin тока
Број На Модел На:
WIC Pin-49
Тип На Објект:
Watchbands
боја:
Сребро-,Злато,Црна,Розово Злато
Материјал:
Добар Квалитет 316L не ' Рѓосувачки Челик
Тока Димензии(Ширина):
18mm,20mm

Слични производи во категоријата