• Неодамнешно
  • -0 %
Нерѓосувачки Челик Види Бенд 18mm 20mm 22mm за Breitling Магнетски Затворач Рака Брзо Ослободување Јамка Појас Хривнија Црното Злато Сребро.

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 18mm 20mm 22mm за Breitling Магнетски Затворач Рака Брзо Ослободување Јамка Појас Хривнија Црното

DEN 714.00
DEN 714.24

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Breitling со Право се Види на Лицето (Avenger / Chronomat / Superocean / Montbrillant, итн.)
Црна
Злато
Роуз Злато
Сребро.
Подарок

Клучни карактеристики

Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Затворач Тип:
магнетски затворач
Број На Модел На:
за Breitling
Бендот Должина:
прилагодлив

Слични производи во категоријата