• Неодамнешно
  • -24 %
Спорт Зглоб Заврши Завој Рака Поддршка Заштитник Sweatband Унисекс Салата Рака Спорт Зглоб Заврши Кошарка/Тенис

Спорт Зглоб Заврши Завој Рака Поддршка Заштитник Sweatband Унисекс Салата Рака Спорт Зглоб Заврши Кошарка/Тенис

DEN 75.00
DEN 98.40

Количината на стоката
Това е достапна

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Wish List ",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите " Продавница Листа ".Ви благодарам многу!!! ^-^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш. Спорт Зглоб Заврши Завој Рака Поддршка Wristband Заштитник Sweatband Унисекс Салата Рака Спорт Зглоб Заврши Кошарка/Тенис 100% сосема нов и висок квалитет на Уникатен палецот јамка дизајн, полесно да се носат Прилагодливи стегање, комфорни и издржливи. Се применува за да се спречи повреда на зглобот од прекумерна употреба или за опоравување после повреда, Може да се прилагоди на еластична степени во согласност со своите потреби Одлична заштита за зглоб за време на дигање вежба Материјал : Полиестер Должина : 38cm-48.5 cm/14.82"-18.92"(приближно) Ширина : 8cm/3.12"(приближно) Боја : Црна+Жолт/Црна+Црвена/Црна+Зелена /бела+црвено Количина : 1 компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : Wristband x 1

Клучни карактеристики

Големина:
QJ0631
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Aolikes
Применливи Луѓе:
Универзална
Број На Модел На:
QJ0631

Слични производи во категоријата