• Неодамнешно
  • -25 %
Нови Beyblade Пукна Играчки Арена Beyblades Toupie 2018 Beyblade Метал Фузија Avec Lanceur Бог Врти Врвот Бег Ножеви Сечилото Играчка

Нови Beyblade Пукна Играчки Арена Beyblades Toupie 2018 Beyblade Метал Фузија Avec Lanceur Бог Врти Врвот Бег Ножеви Сечилото

DEN 281.00
DEN 374.40

Количината на стоката
Това е достапна

Нека rip со beyblade пукна, третата генерација на популарната beyblade франшиза! Игра против пријателите или да се приклучите битката на турнири да се тест за вашата вештина. На zillion зевс е издржливост-тип beyblade. Компатибилен со beyblade пукна производ само.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Еден
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12-15 Години,5-7 Години,8-11 Години
Дијаметар:
4.5*4.5 cm
Број На Модел На:
Б-35 Б-59 Б-41 Б-34
Бренд Име:
Смешни радост
Предупредување:
Не се јадат
Карактеристики:
Мини
Материјал:
Метал
Стил:
toupie beyblade пукна avec lanceur, beyblade пукна БОГ
Стил 2:
toupie beyblade метал фузија
Стилот 3:
beyblade оригиналот, peonzas де beyblade
Стилот 4:
beyblade арена, beyblade играчки за продажба , toupie beyblade пукна

Слични производи во категоријата