• Неодамнешно
MWLNR2020K08 Вртење Алатка Носителот М Стегање CNC алатка носителот Надворешни вртење алатки, Струг сечење алатки за WNMG080404/08 Инсерти

MWLNR2020K08 Вртење Алатка Носителот М Стегање CNC алатка носителот Надворешни вртење алатки, Струг сечење алатки за WNMG080404/08

DEN 408.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Број На Модел На:
MWLNR2020K08
Тврдост:
42-45
Обложување:
CVD
Материјал:
ХСС
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка

Слични производи во категоријата