• Неодамнешно
  • -50 %
20pcs DCMT11T308 UE6020 Внатрешни Вртење Алатки DCMT 11T308 карбид инсерти за cnc Струг Машина Алатка Внесува Сечење Алатки

20pcs DCMT11T308 UE6020 Внатрешни Вртење Алатки DCMT 11T308 карбид инсерти за cnc Струг Машина Алатка Внесува Сечење Алатки

DEN 710.00
DEN 1420.80

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Употреба:
внатрешни вртење алатка
Број На Модел На:
DCMT11T308 DCMT32.52 UE6020
Тврдост:
95
Обложување:
PVD
Бренд Име:
SWIS
Материјал:
Волфрам Карбид
Работа:
P
боја:
Жолта

Слични производи во категоријата