• Неодамнешно
  • -50 %
20pcs MMT 16IR AG60 VP15TF Тема Вртење Алатка Карбид Вметнете Струг Машина Алатки вртење внесува Сечење Алатки CNC алатка 16IRAG60

20pcs MMT 16IR AG60 VP15TF Тема Вртење Алатка Карбид Вметнете Струг Машина Алатки вртење внесува Сечење Алатки CNC алатка 16IRAG60

DEN 902.00
DEN 1804.80

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Употреба:
Тема Вртење Алатка
Број На Модел На:
MMT 16IR AG60 VP15TF
Тврдост:
95
Обложување:
CVD
Бренд Име:
SWIS
Материјал:
Волфрам Карбид
Работа:
P M K
боја:
Виолетова

Слични производи во категоријата