• Неодамнешно
  • -47 %
SCST Бренд Cravate Класичен Бел Шарени Печати Кајсија Свила Врски За Мажи Вратоврска Mens Свадба Neckties Тенок Вратоврска Gravata CR034

SCST Бренд Cravate Класичен Бел Шарени Печати Кајсија Свила Врски За Мажи Вратоврска Mens Свадба Neckties Тенок Вратоврска Gravata

DEN 181.00
DEN 341.76

Количината на стоката
Това е достапна


Здраво,Драги Дами И Господа,Ви Благодариме За Посетата На Нашата Продавница
Http : //www.aliexpress.com/store/2208122
Сите Производи,Со Висок Квалитет Со Добра Еластичност
Прирачник за Мерење,Дозволена Грешка од 1-2cm,Ви Благодариме За Разбирањето

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Број На Модел На:
CR034
Бренд Име:
CityRaider
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Шарени
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Големина:
One Size
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Големина за:
148*8*3.5 cm

Слични производи во категоријата