• Неодамнешно
  • -57 %
SCST Сосема Нов Класичен Точка Печати Жолто Злато Солидна Свила Врски За Мажи Свадба Вратоврска 6cm Слаби Neckties Тенок Вратоврска Gravata CR036

SCST Сосема Нов Класичен Точка Печати Жолто Злато Солидна Свила Врски За Мажи Свадба Вратоврска 6cm Слаби Neckties Тенок Вратоврска

DEN 147.00
DEN 342.24

Количината на стоката
Това е достапна


Здраво,Драги Дами И Господа,Ви Благодариме За Посетата На Нашата Продавница
Http : //www.aliexpress.com/store/2208122
Сите Производи,Со Висок Квалитет Со Добра Еластичност
Прирачник за Мерење,Дозволена Грешка од 1-2cm,Ви Благодариме За Разбирањето

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Dot
Бренд Име:
CityRaider
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
CR036
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Големина:
One Size
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Големина за:
148*6*3.5 cm

Слични производи во категоријата