• Неодамнешно
Новата машка Вратоврска Црна Геометриски Жакард Ткаени Вратоврска Gravata За Мажи Формално Свадба Партија Бизнис 8cm Полиестер

Новата машка Вратоврска Црна Геометриски Жакард Ткаени Вратоврска Gravata За Мажи Формално Свадба Партија Бизнис 8cm Полиестер

DEN 287.04

Количината на стоката
Това е достапна

Жешка Нов машка Вратоврска Новина Жакард Ткаени Вратоврска Gravata За Мажи Формално Свадба Партија Бизнис 8cm 100% Полиестер
Бренд : Ikepeibao
Состојба : Рачно Изработени Полиестер
Должина : 58.26"(148cm)
Ширина : 3.15"(8.0 см)
Пакување : Заштитна и Едноставен Пакување во Opp Вреќа

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Големина:
One Size
Бренд Име:
Ikepeibao
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи

Слични производи во категоријата