• Неодамнешно
  • -16 %
Моден Вратоврска Младоженецот корејски Круна Пердув Лак Врски Луксузни Свадба, Роденден toastmaster Подароци Елегантен Лак Вратоврска Пеперутка

Моден Вратоврска Младоженецот корејски Круна Пердув Лак Врски Луксузни Свадба, Роденден toastmaster Подароци Елегантен Лак Вратоврска

DEN 734.00
DEN 874.56

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
YUANXIANGPO
Стил:
Моден
Материјал:
Cashmere
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Мажи
Врски Тип:
лак вратоврска
Шаблон Тип:
Животните
Големина:
One Size
Број На Модел На:
JY1409
Тип На Објект:
Врски
No:
Пердувести птица
Производот Категорија:
Јака, лак вратоврска
Боја:
Црвена птица пердув, зелена птица пердув
Спецификации:
11.5*5.5
Пакување:
Подарок кутија
материјал квалитет:
Природни Пердув
Стил:
Слободно време

Слични производи во категоријата