• Неодамнешно
  • -16 %
Моден Вратоврска Младоженецот Корејски Круна Дијамант Лак Врски Луксузни Свадба, Роденден Подароци Елегантен Лак Вратоврска Пеперутка

Моден Вратоврска Младоженецот Корејски Круна Дијамант Лак Врски Луксузни Свадба, Роденден Подароци Елегантен Лак Вратоврска Пеперутка

DEN 456.00
DEN 543.36

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
YUANXIANGPO
Стил:
Моден
Материјал:
Cashmere
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Мажи
Врски Тип:
лак вратоврска
Шаблон Тип:
Геометриски
Големина:
One Size
Број На Модел На:
JY1408
Тип На Објект:
Врски
Шема:
круна
[ ] производот категорија:
лак вратоврска
Обработка на владата:
сатенски датотека
Применливи Возраст:
Возрасни
материјал квалитет:
velutum
Стил:
Тренди

Слични производи во категоријата