• Неодамнешно
Француски KFLK накит, за мажите е сосема кошули cufflinks црвениот плоштад cufflinks трговија на големо со висок квалитет свадба копчиња бесплатен превозот

Француски KFLK накит, за мажите е сосема кошули cufflinks црвениот плоштад cufflinks трговија на големо со висок квалитет свадба

DEN 431.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Метална боја:
Само Cufflinks
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
E031
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Kflk
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
Големина:
17*17mm

Слични производи во категоријата