• Неодамнешно
  • -10 %
Рачно изработени Cufflinks Бренд Цвет Cufflinks француски кошула Свадба Cufflinks за мажите е подарок 3 пар пакет продажба

Рачно изработени Cufflinks Бренд Цвет Cufflinks француски кошула Свадба Cufflinks за мажите е подарок 3 пар пакет продажба

DEN 410.00
DEN 456.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
КС-1118
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Бренд Име:
XKZM среќен
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар

Слични производи во категоријата