• Неодамнешно
  • -40 %
Гроздобер Автомобил Speedtest уметничка слика Класичен вратоврска pin Формално Носат мажите Брзина метар Вратоврска Клип travel USA Мапа на Градот Вратоврска Клипови T145

Гроздобер Автомобил Speedtest уметничка слика Класичен вратоврска pin Формално Носат мажите Брзина метар Вратоврска Клип travel

DEN 86.00
DEN 144.00

Количината на стоката
Това е достапна

Гроздобер Автомобил Speedtest уметничка слика Класичен вратоврска pin Формално Носат мажите Брзина метар Вратоврска Клип travel USA Мапа на Градот Вратоврска Клипови T145
производ слика :
Добредојдовте на нашата продавница!
Цел>$120 добие бесплатен превозот send via express! (DHL,UPS-от,SF,Fedex.. )
Уживаат во шопинг!
'

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
TAFREE
Обликотшема:
Круг
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Метали Тип:
Цинк Легура
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
T145
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Вратоврска Клип & Јака Клип
Парична казна или Моден:
Моден
Производот Категорија:
Вратоврска Клипови
Тежина:
11 g
Големина:
20mm
Производ големина:
55мм*22mm*15mm
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба

Слични производи во категоријата