• Неодамнешно
  • -23 %
MeMolissa Почетна N Писмо Cufflinks За Mens Висок Квалитет Сребрена Боја Ткаенината Копчиња Свадба Ткаенината линкови Мажите Gemelos Накит

MeMolissa Почетна N Писмо Cufflinks За Mens Висок Квалитет Сребрена Боја Ткаенината Копчиња Свадба Ткаенината линкови Мажите

DEN 86.00
DEN 111.84

Количината на стоката
Това е достапна


Име : Me Molissa Почетна N Писмо Cufflinks За Mens Висок Квалитет Сребрена Боја Ткаенината Копчиња Свадба Ткаенината линкови Мажите Gemelos Накит
Материјал : Бакар (Nikel бесплатно)
Превозот : во Рок од 2 дена
Квалитет : Совршен
Пакет : 1 x пар cufflinks
Пакет : OPP Вреќа
Одговараат за : мажи,жени,унисекс

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
XCF-N
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
MEMOLISSA
Обликотшема:
писмо n
Функција:
моден cufflinks
боја:
Сребро позлатен nikel слободни
Пол:
Жена / Маж
Повод:
Партија / Ангажирање / Свадбена / Датум /Бизнис
Обликот:
писмо n
Потекло:
Шенжен,Кина
Услуга:
Пад на Превозот ( Без какви било нашите информации)
фабрика директни:
Yes
Пакување Вклучуваат:
OPP вреќа , 1 x пар cufflinks
Клучни зборови:
Bouton Де Manchette Gemelos став hombre camisa abotoadura bouton де ма

Слични производи во категоријата