• Неодамнешно
  • -19 %
Моден Мажите Метал злато & сребрена Риба Вратоврска Клип риба коска Бар Вратоврска Pin Затворач Менгеме Свадба Шарм Креативни Божиќ Подарок Нови

Моден Мажите Метал злато & сребрена Риба Вратоврска Клип риба коска Бар Вратоврска Pin Затворач Менгеме Свадба Шарм Креативни

DEN 136.00
DEN 168.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
HYX-N1091
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
Бренд Име:
yanjie
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен

Слични производи во категоријата