• Неодамнешно
  • -15 %
DY сет на висок квалитет на златниот правоаголник шарени Cufflinks црна кожа кутија мажите француски кошула Cufflinks кутија сет бесплатен превозот

DY сет на висок квалитет на златниот правоаголник шарени Cufflinks црна кожа кутија мажите француски кошула Cufflinks кутија

DEN 336.00
DEN 394.56

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
DY-437
Обликотшема:
Плоштад
Бренд Име:
XKZM среќен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен

Слични производи во категоријата