• Неодамнешно
Авто Делови Вистински Вратило Позиција Сензор ОЕМ# 90919-05063 ЧУДАК ПОЗИЦИЈА За TOYOTA YARIS е корола AURIS,

Авто Делови Вистински Вратило Позиција Сензор ОЕМ 90919-05063 ЧУДАК ПОЗИЦИЈА За TOYOTA YARIS е корола AURIS,

DEN 1382.40

Количината на стоката
Това е достапна


Авто Делови Вистински Вратило Позиција Сензор ОЕМ# 90919-05063 ЧУДАК ПОЗИЦИЈА За TOYOTA YARIS е корола AURIS,
Пазарот Date range Модел Рамки/Options Европа, Северна Америка 11/2005-06/2011 YARIS KSP90,NLP90,NSP90,SCP90 Европа 07/2011-06/2014 YARIS (ХИБРИД) KSP130,NHP130,NLP130,NSP130 Европа 07/2014 - YARIS (ХИБРИД) KSP130,NHP130,NLP130,NSP130 Општи 12/2010 - ETIOS, LIVA NGK1*,NUK1* Европа 10/2001-09/2006 е корола CDE120,NDE120,ZZE12* Европа 09/2002-09/2006 е корола CDE120,NDE120,ZZE12* Европа 11/2001-01/2007 е корола CDE120,NDE120,ZZE12* Општи 12/2007 - ALTIS, Е корола CE140,NDE140,NZE140,ZRE14*,ZZE14* Општи 10/2013 - ALTIS, е корола NDE170,NZE170,ZRE17*,ZZE172 Европа 01/2002-01/2007 е корола CDE120,NDE120,ZZE12* Европа 11/2006-03/2013 е корола ADE150,NDE150,NRE150,ZRE151,ZZE150 Општи 07/2007 - е корола ADE150,NDE150,NRE150,ZRE15*,ZZE150 Општи 06/2013 - е корола NDE180,NRE180,ZRE18* Европа 02/2008-05/2013 е корола ADE150,NDE150,NRE150,ZRE151,ZZE150 Европа 10/2006-07/2012 AURIS, е корола ADE150,NDE150,NRE150,ZRE15*,ZZE150 Европа 02/2007-04/2013 AURIS (ХИБРИД) ADE15*,NDE150,NRE150,ZRE15*,ZZE150,ZWE150
ВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ ОНАКА КАКО ШТО СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !
Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница ,ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи (бои, акции availiable,компатибилност), ве молиме контактирајте со нас веднаш ,или оставете порака ,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види тоа , обично во рок од следните 24 часа.Ви благодариме! Патем,за промет на големо,ние може да понуди многу конкурентна цена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба голема количина ,Regarsds!
ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Клучни карактеристики

линеарна:
-
Повторливост:
-
Бренд Име:
ВИСАТ ZHUANG
Мерен Опсег:
-
Hysteresis:
-
Резолуција:
-
Осветленост Дел Број:
90919-05063
Чувствителност:
-
Земја/Регион на Автомобил Производство:
-
Производителот Дел Број:
-
Тип:
Магнетна Индукција
Материјал:
-
Точка име :
Вратило Позиција Сензор
OEM /Дел број:
90919-05063
Боја:
Токму онака како што сликите покажуваат
Снабдување Способност:
5000pcs/месец
начин на плаќање:
Paypal /Western union /Aliexpress / T/T
Превозот услови:
DHL,ТНТ,UPS-от,EMS,ARAMEX,итн
Пакет:
Меур кеси+внатрешен кутија+надворешниот картон

Слични производи во категоријата