• Неодамнешно
  • -18 %
НОВИ ЧУДАК ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР ВРАТИЛО ЗА ВОЗРАСТ/CHEVY/PONTIAC/САТУРН L4 L6 DOHC 1103703

НОВИ ЧУДАК ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР ВРАТИЛО ЗА ВОЗРАСТ/CHEVY/PONTIAC/САТУРН L4 L6 DOHC 1103703

DEN 865.00
DEN 1055.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша parce
Превозот И Испорака На Време
Се Врати И Повратни Информации
. Се надевам дека ќе може да се разбере.
Гаранција :
Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
JJ Autoparts
Детали за производот НОВИ ЧУДАК ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР ВРАТИЛО ЗА ВОЗРАСТ/CHEVY/PONTIAC/САТУРН L4 L6 DOHC 1103703
Нашите Услуги :
Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Можете исто така да одберете да ги имате замена
Увозни Давачки :
Треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Наплата & Враќање :
Ќе има 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вие сте Aliexpress ID. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата. Овие трошоци се на купувачите одговорност Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена. Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.

Клучни карактеристики

линеарна:
Стандард
Hysteresis:
Стандард
Производителот Дел Број:
1103703
Бренд Име:
YAOPEI
Осветленост Дел Број:
1103703
Повторливост:
Стандард
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Резолуција:
Стандард
Мерен Опсег:
Стандард
Чувствителност:
Стандард
Тип:
Фотоелектрически
Сместување:
Вратило
Материјал:
Стандард
боја:
како Слика
Другиот Дел Број:
1103703
Производителот Дел Број:
1103703
Состојба:
Нови
Тип:
camshaft сензор

Слични производи во категоријата