• Неодамнешно
  • -10 %
MD327122 Нови Cps Вратило Позиција Сензор за 97 - 00 МИЦУБИШИ МИРАЖ 1.8 L За Ford F-450/550 Супер Должност 6.8 L OE # MR560276

MD327122 Нови Cps Вратило Позиција Сензор за 97 - 00 МИЦУБИШИ МИРАЖ 1.8 L За Ford F-450/550 Супер Должност 6.8 L OE MR560276

DEN 604.00
DEN 671.52

Количината на стоката
Това е достапна

V10 ГАС SOHC Природно Aspirated 1999 Година За Ford F-550 Супер Должност XL Кабината & Шасија 2-Врата 6. V10 ГАС SOHC Природно Aspirated 1999 Година За Ford F-550 Супер Должност XL Кабината & Шасија 4-Врата 6. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2000 За Мицубиши Мираж LS Седан Со 4 Врати 1. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2000 За Мицубиши Мираж ДЕ Седан Со 4 Врати 1. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 1997 Година За Мицубиши Мираж LS Седан Со 4 Врати 1. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 1997 Година За Мицубиши Мираж LS Купе 2-Врата 1.8 L 1834 CC 112 Cu.8 L 1834 CC 112 Cu.8 L 1834 CC 112 Cu. И сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена .8 L 1834 CC 112 Cu. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 1999 Година За Мицубиши Мираж LS Седан Со 4 Врати 1. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2000 За Мицубиши Мираж LS Купе 2-Врата 1.8 L 1834 CC 112 Cu.
Квалитет И Гаранција
Сите наши производи се извори директно од нашиот спектар на одобрени фабрики , кои ние ги користиме за снабдување со некои од водечките автомобилски делови добавувачи во Европа и Америка, и со ISO-TS16949 сертификат .
Превозот Начини Како Подолу ;
. V10 ГАС SOHC Природно Aspirated 1999 Година За Ford F-550 Супер Должност XLT Кабината & Шасија 2-Врата 6.
Политика & Се Враќа
Ние ќе го прифати враќа за наплата или размена ако тие се користи или скршени, купувачот плати враќање поштарина.8 L 1834 CC 112 Cu.
Купување на 10 или повеќе ?
Прашајте нè за рефус попусти . V10 ГАС SOHC Природно Aspirated 1999 Година За Ford F-550 Супер Должност XL Одземени Шасија 6. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 1998 година За Мицубиши Мираж LS Седан Со 4 Врати 1.8 L 1834 CC 112 Cu. V10 ГАС SOHC Природно Aspirated 1999 Година За Ford F-550 Супер Должност XLT Кабината & Шасија 4-Врата 6. V10 ГАС SOHC Природно Aspirated 1999 Година За Мицубиши Мираж LS Купе 2-Врата 1. V10 ГАС SOHC Природно Aspirated 1999 Година За Ford F-550 Супер Должност Ласо Кабината & Шасија 4-Врата 6. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика
1- ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис .8 L 1834 CC 112 Cu.
Година Производител Модел Трим Мотор 2000 За Мицубиши Мираж ДЕ Купе 2-Врата 1.8 L 1834 CC 112 Cu.8 L 1834 CC 112 Cu. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 1999 Година За Ford F-550 Супер Должност Ласо Кабината & Шасија 2-Врата 6. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 1998 година За Мицубиши Мираж LS Купе 2-Врата 1.

Клучни карактеристики

Сместување:
Вратило
Повторливост:
SS10248-11B1
Бренд Име:
ICIFAUTO
Резолуција:
PC172
линеарна:
SS10248
Осветленост Дел Број:
Г-560276
Чувствителност:
SU4312
Мерен Опсег:
PC-172
Материјал:
MD-327122
Производителот Дел Број:
PC-713
Тип:
Холцер
Земја/Регион на Автомобил Производство:
5S1853
Hysteresis:
SS1024811B1

Слични производи во категоријата