• Неодамнешно
40*20*H13mm Нерѓосувачки челик штица Стаклена врата Шарки Менгеме дебелина:2mm

40*20*H13mm Нерѓосувачки челик штица Стаклена врата Шарки Менгеме дебелина:2mm

DEN 619.20

Количината на стоката
Това е достапна


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот :
Може да клип дебелина : 3-8mm

Клучни карактеристики

Тип:
Вратата Шарки
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
1.5 mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични производи во категоријата