• Неодамнешно
  • -6 %
Кожа Ропство Главата Подигнат Појас Отворена Уста Замолчени BDSM Фетиш Роб Ограничувања Замолчени Топката Возрасни Игри Секс Играчки За Парови

Кожа Ропство Главата Подигнат Појас Отворена Уста Замолчени BDSM Фетиш Роб Ограничувања Замолчени Топката Возрасни Игри Секс

DEN 447.00
DEN 475.20

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што на дополнителни трошоци ќе биде пред купување. Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите.Кожа Ропство Главата Подигнат Појас Отворена Уста Замолчени BDSM Фетиш Роб Ограничувања Замолчени Топката Возрасни Игри Секс Играчки За Парови
Материјал : кожа+ABS
Големина на : може да се прилагоди, топка со дијаметар од околу 44mm
Повратни информации : 1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу! 2) Што секогаш го нудат најдобра цена за добар квалитет на стоки и услуги за вас. 1) Ако не се примени на објект на пат, или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или Alie Express порака, ние ќе ви одговори за вас во рок од 24 Часа. Оддалечена Област Доплата : Ако вашата адреса е припаѓаат на Оддалечена Област. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 7days по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ако сакате побрзо превозот, ве молиме изберете EMS/DHL/Федекс/UPS-от како вашиот превозни средства. Сите предмети се 100% нови и прегледани. Ве молиме repack објектот внимателно. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Време на испорака : Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Враќање/Поврат(ве Молиме да обрнете внимание на следниве предмети) : 1. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Број На Модел На:
Н.В.-KQ0014
Материјал:
кожа+abs
Големина:
44mm gag ball
Вид:
еротски игри за парови
Употреба:
бдсм-жени
Стил:
bdsm ропство
Тип:
bdsm секс алатки
Објектот:
sextoys возрасни за парови

Слични производи во категоријата