• Неодамнешно
  • -16 %
BigBigRoad Автомобил Интелигентни Динамична Песна Rear View Camera Копија Обратна Камера За HAVAL кинескиот Ѕид Florid Voleex М3 C50

BigBigRoad Автомобил Интелигентни Динамична Песна Rear View Camera Копија Обратна Камера За HAVAL кинескиот Ѕид Florid Voleex

DEN 1850.00
DEN 2202.24

Количината на стоката
Това е достапна

Видео Кабел Должина : околу 6m(како на сликата покажаа)
1.За HAVAL кинескиот Ѕид Florid Voleex М3 C50 да се избегне грешка и спор.High-definition и 170 степен широк агли на гледање
2. Поддржува NTSC ТВ систем
6.0 Vpp, 75 Ohm 12. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали
8.Со Безжична Пакет Како да го Инсталирате : 1 : Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил. 3 : Поврзување вградениот табличка светло на камерата за тоа каде акции табличка светлина е поврзан за да се добие моќ .Напојување : DC 12 V 3. 5 : Поврзување на видео кабел на камерата за продолжување на кабелот.S/N Сооднос : >48 Db 10. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна
7. 2 : Fix камерата до каде акции табличка светлина беше. 6 : Поврзување на продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор.Слика Сензор : CCD чип 5.Леќи на камерата : 22mm 8.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11.TV систем : NTSC 6.Хоризонтална Резолуција : 600 ТВ линии 7. Систем : внатрешни 9. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн
4.Пиксели : 648(H) * 488(V) 2.
7 : ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена.Баланс На Белата Боја : Auto 13. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа.Со Моќ Реле Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M Моќ Relay Cable (поврзување со tailight моќ) 1 x прирачник за корисникот 3.Со Моќ Реле Пакет 3.Со Безжична Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1x Безжичен Предавател
1x Безжичен Приемник 1 x упатство
.Обичните Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M видео кабли и 1 M Моќ Cable (поврзување со tailight моќ) 1 x прирачник за корисникот 2.pls бидете сигурни дека големината пред да нарачате. 4 : Поврзување на моќта на камерата на вашиот кочница lights (светла) - црвена жица да се позитивни и црна жица до негативни. Интелигентни Автомобил Песна Rear View Camera( Изградена Во Gyroscope Сензор ! ) Реалниот Ефект на Што се Јават Вашиот Автомобил Производ Детали 1.

Клучни карактеристики

Напон:
12v
Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Должина на Видео Кабел:
2M,6M
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
BigBigRoad
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Материјал Тип:
ABS
ТВ Линија:
600TV Линии
пиксели:
648*488

Слични производи во категоријата