• Неодамнешно
  • -17 %
За Hyundai Elantra Tucson Акцент Sportage Р 11 Sorento 11-12 Carens 16-17 CCD Автомобил Задните Видите Обратно Паркинг Со LED

За Hyundai Elantra Tucson Акцент Sportage Р 11 Sorento 11-12 Carens 16-17 CCD Автомобил Задните Видите Обратно Паркинг Со LED

DEN 617.00
DEN 743.52

Количината на стоката
Това е достапна


Инсталиран на задниот дел на справи и табличка светилка.безбеден паркинг. Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во 24 часови во редовна недела дена, а 48 часа по викендот. Ве молиме бидете сигурни дека дел ќе нареди одговара пред сечење, сликарство, менување или завршен инсталација. Ни e-mail првата ако мислите дека вашиот делови може да не одговара за било каква причина.
Поврзување на видео кабел за да автомобил монитор, поврзете моќ кабел за да авто опашка светилка за напојување.
Добредојде
Добредојдовте на нашата продавница ! Се надевам да се постави долгорочни деловни односи со вас!
Објектот Состојба
100% Сосема Нов , Најдобар Квалитет . Ако имате било какви загриженост или прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации. Ви благодариме за сите ваши напори да се направи оваа продажба и купување искуство да биде среќен патување.
Контактирајте Со Нас
"Клиентите прво ,добра кредибилитет, супериорен квалитет, најдобра услуга" е нашиот постојан ветување на клиентите и дома и во странство .
Функција
Користење на увезената чип, high-definition слика боја, повеќе живописни.
Ако сте среќни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди . Кога наназад, обратен автоматски мониторинг систем започна да функционира, јасно може да се види статусот зад автомобилот. Инсталација Настава Не Се Обезбедени.
Вграден-во обратна заповед, пречка растојание е јасно на прв поглед.
C ompatible Модел
( Овој Производ Е Автомобил Додатоци )
За Hyundai Elantra Tucson Акцент Sportage Р 11 Sorento 11-12 Carens 16-17
Ставка Опис
Материјал : Високо Квалитетен CCD Чип+LED Светло Вклучуваат : 1 buc/set за 1 автомобил Со Жици Линија Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Точно Ист како на Сликата Шоу. Вашето мислење е поддршката за нас и тоа може да ни помогне да се подобри.
Дигитални фотографски чип обработка, ноќно ефект е очигледна.
Ние се стреми да достигне 100% клиентите задоволство стапка.
Мулти-слој водоотпорен дизајн, навистина голем притисок за перење и впива водоотпорен.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Kadore
Алармот Тип:
Додатоци,Алармни Системи,Возило Копија Камери
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Школка Материјал:
Пластични
Должина на Видео Кабел:
6M
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
шифра број:
121521
Автомобил Производител:
За Hyundai Elantra Tucson Акцент Sportage Р 11
автомобил одговара:
За Sorento 11-12 Carens 16-17

Слични производи во категоријата