• Неодамнешно
  • -25 %
Lyudmila Безжична Камера За Nissan Sylphy G11 2005~2012 / Автомобил Rear view Camera / HD Назад до Обратна Камерата / CCD Ноќ Визија

Lyudmila Безжична Камера За Nissan Sylphy G11 2005~2012 / Автомобил Rear view Camera / HD Назад до Обратна Камерата / CCD Ноќ

DEN 1337.00
DEN 1782.72

Количината на стоката
Това е достапна

Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации.Вода-доказ : IP66 14.Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии 7.
Опис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера. Ако цел без да остават порака, ќе испрати модел МОДЕЛ РКА Defaultly . Соединетите американски Држави, Канада, Австралија, Русија, и европските Земји, се нашите leadin пазарот. - Во реално време задните приказ додека обратен автомобил за да се осигура вашата безбедност - Силна анти-мешање способност,висок квалитет на сликата.
Повратни информации Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. - Едноставно поврзување на заден поглед на камерата за да предавателот и автомобил LCD дисплеј на приемникот и voila! Имате себе целосно функционирање безжична rear view camera.0 Vpp, 75 Ohm 12. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена.5 mm Конектор Wirelss Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера
За Nissan Sylphy G11 2005~2012
Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН .HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.4 G безжична/колор видео Влез : DC 9 V~14 V LED Моќ Екранот Примачот : 2.4 G безжична / колор видео Предавател за Rear view Camera да Цртичка DVD, Во Автомобил Монитор, LCD.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11. - Индукција брзо и навремено да се праќаат и примаат во реално време на пренос. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашата управуваат.Леќи на камерата : 18. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. - Опсег до 10 метри, одлична за поголеми возила како каравани. Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Пост Регистрирани Воздух Mail, DHL, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачи. Со High-definition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и несреќа. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Lyudmila
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Безжичната
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Одговара:
За Nissan Sylphy G11 2005~2012

Слични производи во категоријата