• Неодамнешно
  • -25 %
Lyudmila Безжична Камера За Nissan Altima 2007~2015 Година / Автомобил Rear view Camera / HD Назад до Обратна Камерата / CCD Ноќ Визија

Lyudmila Безжична Камера За Nissan Altima 2007~2015 Година / Автомобил Rear view Camera / HD Назад до Обратна Камерата / CCD

DEN 1337.00
DEN 1782.72

Количината на стоката
Това е достапна

МОДЕЛ РКА е за поврзување на боја LCD Монитор.Видео Кабел Должина : околу 6m Главни Карактеристики : - 2.Видео Излез : 1.Слика Сензор : CCD1/3 5.Вода-доказ : IP66 14. Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Пост Регистрирани Воздух Mail, DHL, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачи. Соединетите американски Држави, Канада, Австралија, Русија, и европските Земји, се нашите leadin пазарот.Погледнете Агол : 170 степен 4. - Конвертирате жичен rear view camera во безжичните.4 G безжична / колор видео Предавател за Rear view Camera да Цртичка DVD, Во Автомобил Монитор, LCD. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена.TV систем : NTSC 6. - Индукција брзо и навремено да се праќаат и примаат во реално време на пренос.5 mm Конектор Wirelss Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера
За Nissan Altima L32 A Седан 2007~2012
За Nissan Altima D32 Купе 2008~2012
За Nissan Altima L33 2013~2015
Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН . МОДЕЛ ПОМОШЕН е за поврзување со protable GPS. Предавателот : 2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Систем : внатрешни 9.Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии 7.0 Vpp, 75 Ohm 12. Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации.
Повратни информации Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. Спецификација : 1 Effective Pixls : 440. Со High-definition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и несреќа.Баланс На Белата Боја : Auto 13. - Едноставно поврзување на заден поглед на камерата за да предавателот и автомобил LCD дисплеј на приемникот и voila! Имате себе целосно функционирање безжична rear view camera.Леќи на камерата : 18.4 G безжична/колор видео Влез : DC 5 V LED Моќ Екранот Цена & Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x Предавателот 1 x Приемникот 1 x прирачник За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Lyudmila
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Безжичната
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Одговара:
ЗА Nissan Altima 2007~2015

Слични производи во категоријата