• Неодамнешно
  • -25 %
за KIA к3 Sportage Р Sorento BORREGO Carens Opirus ФОРТЕ SONY Водоотпорен HD CCD Автомобил Камера Обратен Обратна rear view camera

за KIA к3 Sportage Р Sorento BORREGO Carens Opirus ФОРТЕ SONY Водоотпорен HD CCD Автомобил Камера Обратен Обратна rear view camera

DEN 1147.00
DEN 1528.80

Количината на стоката
Това е достапна

Ако имате проблеми или прашања, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорови или напуштање на било кој тип на повратни информации.
Answer : ___________________________ Note : автомобил име што споменавме е само за референца. Повеќе универзална камери, ве молиме проверете повеќе.
За превозот на Испорака ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти за купувачот и превозот адреса информација е потврдена.
Кликнете на Повеќе нови производи!
. Sportage Р 10~14. Работно време : Препорачуваме работното време, за помалку од 5 минути (повеќе информации од опција 1) Операција температура : -40°C до +80°C (-40°F до 176°F) Пакет за продажба на Мало : подарок кутија (достапни за камерата на големина помала од 17cm/6inch) На автомобил модел име и производство година спомнавме главно се тестирани на автомобили во Кина, исто бренд автомобил во други земји може да има некои разлики. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме да ја препратите на е-пошта или жалба до нас да се управуваат.
Повеќе камери за вашиот автомобил, ве молиме проверете повеќе. Ве молиме да дадете право поштенски код и валиден телефонски број за да се избегне доцнење на испораката. Соединетите американски држави, канада, австралија, Русија, и Европските земји , ние leadin пазарот. Opirus ФОРТЕ 14 . 5) Централниот полесно земјата, африкански земји , ве Молиме изберете ARAMEX испорака начин. Ве молиме проверете ја камерата големина внимателно и бидете сигурни дека тоа е иста со големината на вашиот автомобил инсталација место (ве молиме погледнете го следново фото) за да се избегне грешка.
Ви благодарам многу за вашето внимание.
Главната Спецификација Леќа материјал : Стакло Оптички формат : 1/3 инчен или 1/4 инчи Типичен тип : High-sensitivity режим за ниско-светлосни услови (Night Vision) Степен на заштита : IP67 (Водоотпорен) Систем формат : NTSC Напојување : 12 VDC Областа видите агол : 170deg (Дијагонала), 138deg (H), 125deg(V) (повеќе информации од Опција 2) Оптички нарушување : -88% Хоризонтална резолуција : 420 TV линии (Пиксели) Излез : RGB 750 H x 520 [email protected], 752 H x 582 [email protected]ПАЛ Паркинг линија : Се Слика : Огледало на сликата.

Клучни карактеристики

Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
Boqueron
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Автомобил Производител:
за KIA к3 Sorento Carens Opirus ФОРТЕ 2010 2011 2012 2013 2014
Автомобил Создателот 2:
за KIA Sportage Р BORREGO 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Слика Тип:
Огледало На Сликата
Видео излез:
Жолта РКА Конектор
Должина на Видео Кабел:
6m/Безжична Факултативна
Работен напон:
DC 12V
Температурата На Работа:
-40 степенот до +80 степен
паркинг линија:
Имаат
Агол На Гледање:
170 степен (Дијагонала), 138 степен (Хоризонтална), 125 степен (Вертикална)
Инсталација Место:
Фабрички Оригинални Камера Дупка

Слични производи во категоријата