• Неодамнешно
  • -20 %
за Toyota RAV4 Prius V C 2002 2003 2004 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Авто Обратно Паркинг Следење на Камера

за Toyota RAV4 Prius V C 2002 2003 2004 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Авто Обратно Паркинг Следење на Камера

DEN 480.00
DEN 599.52

Количината на стоката
Това е достапна

4 GHz Предавателот со 1,5 метри кабел
Еден 2.
оваа камера е одговара за
за Toyota Prius V C 2001 2002 2003 2004 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
за Toyota RAV4 2013 2014 година
за Lexus CT200 H 2011 2012 2013 2014 2015
Важна Забелешка :
Почитувани купувачи,ве Молиме мора да се провери на камерата големина и изглед пред да поставите цел,
види дали може да се вклопи во вашиот автомобил табличка светилка место големина и изглед!
Бидејќи истиот автомобил модел во различни земји може да има некои разлики,
ве молиме проверете ја камерата големина и да се споредат инсталација на вашиот автомобил внимателно за да се избегне грешка.
забавува 1.4 GHz Предавателот со 1,5 метри кабел
Еден 2. И да биде тест 100% пред да го испратите производот до вас.4 GHz Радио Приемник Безжична Камера Пакет се Вклучени :
Една камера.
Еден енергетски Кабли за Следење
Еден 2.3 Лукс (ден), 0 Lux (со IR)
S/N Сооднос : Подобро од 48 DB
Работна Околина : -40 °C~ +80 °C, Rh 95% Max
Анти-вибрации : 10 g
Потрошувачка на енергија : 100m A
Активна Моќност : ≥1 W
Мин.

Клучни карактеристики

Напон:
12V
Бренд Име:
Fongent
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Материјал Тип:
ABS
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Предната Страна,Додатоци
Ноќ визија:
Поддршка Ноќ Визија
Водоотпорен:
Поддршка Водоотпорен
Работна околина:
-40 степен centigrade до +80 степен centigrade
како широк е приказ на агол:
многу широк, речиси 170 Степен
Видео излез:
РКА/4 Pin Din, 1.0 Vpp композитен видео во 75ohms
Резолуција:
480 TV линии (Enhanced) 648*488 Пиксели
Минимална Осветлување:
0.3 Лукс (ден), 0Lux (со IR)
Посебна функција:
Авто Бела Blance, AGC, Светлото Надомест
избори за Безжични и Жичани:
Безжични и Жичани за избор на
Безжичната:
AV / Џек текст за Избор на

Слични производи во категоријата