• Неодамнешно
Аквариум Украс Нано Воздух Балон Камен Diffuser Atomizer цевка Кислород Пумпа за Риба Резервоарот Aerator Hydroponic Аквариум Додатоци

Аквариум Украс Нано Воздух Балон Камен Diffuser Atomizer цевка Кислород Пумпа за Риба Резервоарот Aerator Hydroponic Аквариум

DEN 505.92

Количината на стоката
Това е достапна


EMS и DHL ќе трае 3-7 работни дена, Fed Ex ќе се 5-12 работни дена, треба да ја плати превозот цена. Ве молиме не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за решавање на вашите проблеми , се чувствуваат слободни да Контакт прво, ако имате било каков проблем, ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо.Ако сакате да се стави воздушна пумпа во вода,ве молиме да користите тоа со check вентил.36 Цена : $6.
Љубезно, истакна Одмор и викенд не се вклучени во работните денови.
започнете Цена : $12.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.(На ourlet цевка треба да се поврзете со воздух камен.02 Mpa најголемите воздух излез : 6 L/Mi Употреба : Потврдете дали деловите на воздушна пумпа се собрани и Поврзете вентил за цевката за воздух пумпа.43 Цена : $17.) Подолго од воздухот цевка тоа е,помалку воздух излез. Однапред ви благодариме за вашето трпение.34 Цена : $3.46
крајот Аквариум Украс Нано Воздух Балон Камен Diffuser Atomizer цевка Кислород Пумпа за Риба Резервоарот Aerator Hydroponic Аквариум Додатоци Воздух Камен Diffuser Atomizer Функција : Ова е воздухот diffuser, не CO2 diffuser Низок притисок dirve, не треба премногу силна воздушна пумпа Многу прецизен воздушен балон како CO2 За аквариум риба резервоарот oxygenation Кислород пумпа Спецификации : Prower : 3 W Фрекфенција : 50/60 Hz Напон : AC 120x220/240 V Воздушен притисок : 0.39 Цена : $1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој, па ве молиме да ја напуштат Повратни информации од 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ве молиме користете соодветна воздух цевка. Кога воздушна пумпа работат,ве молиме да се стави над вода.39 Цена : $5. Ако имате било какви проблеми за следење на информации ,ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори на цел спор.
Можете да ги проверите деталите следење на информации на веб страната, www.Ако имате било какви прашања и посебни барања на обичај, ве молиме контактирајте со нас, ви Благодарам многу!
. Ние не преземе дополнителни увоз данок на вашата земја, ве молиме да се разбере !
Ве молиме не го напушти негативни повратни информации, поради дополнителните трошоци.

Клучни карактеристики

Големина:
M, L
Тип:
Риба
моќност:
3W
Цевка Калибар:
0.5 cm
Број На Модел На:
0101
Бренд Име:
ZHIYANG
Материјал:
Пластични
Напон:
120*200/240V
Цевка Калибар:
Други

Слични производи во категоријата