• Неодамнешно
Автомобилски додатоци Возило Воздух Два Специјални стаклени шишиња за автомобил парфем Овој производ е празна шише

Автомобилски додатоци Возило Воздух Два Специјални стаклени шишиња за автомобил парфем Овој производ е празна шише

DEN 101.28

Количината на стоката
Това е достапна


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Клучни карактеристики

Боја Име:
случаен
Тип На Објект:
Воздухот Се Два
Објектот Висина:
0mm
Име На Модел:
001
Објектот Ширина:
0mm
Специјални Функции:
Автомобил шише парфем
Објектот Волумен:
10ml
Објектот Должина:
0mm
Материјал Тип:
Стакло
Обликот:
течни
Објектот Тежина:
0.05kg
Тип:
Стакло

Слични производи во категоријата