• Неодамнешно
  • -9 %
Турбо chra кертриџ 717858 716215 712077 761437 758219 717858-0007 717858-0005 717858-0004 717858-0003 038145702E 038145702J

Турбо chra кертриџ 717858 716215 712077 761437 758219 717858-0007 717858-0005 717858-0004 717858-0003 038145702E 038145702J

DEN 4009.00
DEN 4405.92

Количината на стоката
Това е достапна

9 130 - GT1749 V 717858-0005 038145702 G за "ШКОДА" ВРВЕН TDI 2003 1.9 TDI 10/2000 - 05/2005 AVF 130 HP 1896ccm За Ауди А4 1.9 L D 130 HP AVF/AWX GT1749 V 717858-5009 S 038145702 N За "ФОЛКСВАГЕН" Passat TDI Мај-00 1.9 TDI 130 AVF GT1749 V 717858-0005 038145702 G За "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT TDI 2003 1.9/4 130 GT1749 V 717858-0005 038145702 G За АУДИ А6 TDI 2003 1.9 LD 130 HP AVF/AWX GT1749 V 717858-5009 S 038145702 N За AUDI A4 SE TDI Август-04 2.0 TDI (B7) 2005-2008 година BPW 1968ccm 103 Kw GT1749 V 717858-5009 S 038145702 G За "Фолксваген" Passat B6 2.9 L D 130 HP AWX GT1749 V 717858-5008 S 038145702 J За AUDI A4 TDI 2003 1.9 L D 130 HP AWX/AVB GT1749 V 717858-5009 S 038145702 N За AUDI A4 TDI Мај-01 1.9 TDI 12/2003 - 05/2005 BPW 100 Kw 1968ccm За "фолксваген" Passat Б5 1.9 L 130 AWX/AVF GT1749 V 717858-0005 038145702 G За АУДИ А6 TDI 2003 1.9 L 130 AWX/AVF GT1749 V 717858-0005 038145702 G За "ШКОДА" ВРВЕН TDI 2003 1.0 TDI 01/2005 БРЕ / BRF / BVG / BVF 103 Kw 1968ccm Апликација Возило : Ford Audi A4 A6,За "ШКОДА" ВРВЕН,За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT 1.0 TDI (B7) 01/2005 БРЕ / BRF / BVG / BVF 103 Kw 1968ccm За Ауди А6 2.0 TDI 2003-2005 BGW 1968ccm 100 Kw GT1749 V 717858-5009 S 038145702 G
Марк Година Модел Тип на H.9 TDI 2000-2005 AFV/AWX 1896ccm 96 Kw GT1749 V 717858-5009 S 038145702 G За Audi A4 2.9 L Tdi 130 HP НОВИ Турбо модел : GT1749 V 717858 Дел Број : 717858-5009 S 717858-0007 717858-0005 717858-0004 717858-0003 717858-0002 ОЕМ Број : 038145702 G 038145702 GX 038145702 GV 038145702 E 038145702 J 038145702 N Може да го замени : 716215-0001 712077-0001 038145702 038145702 X 038145702 V 769937-5005 S 761437-0005 761437-0003 035145702 H 035145702 K 758219-5003 S 758219-0003 758219-0002 03 G145702 F 03 G145702 FX 03 G145702 FV 03 G145702 K За Ауди А4 1.9 130 - GT1749 V 717858-0005 038145702 G За "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT TDI 2003 1.0 L Модел Година на Моторот Дел Број За Ауди А4 1.9/4 130 GT1749 V 717858-0005 038145702 G За AUDI A4 TDI 2003 1.9 L D 130 HP AWX GT1749 V 717858-5008 S 038145702 J За "ФОЛКСВАГЕН" Passat TDI 2000 - 1.9 TDI (Б6) 12/2000 -12/2004 AFV / AWX 96 Kw 1896ccm (A6) За Audi A4 2.0 TDI (C6) 01/2004 -12/2008 БРЕ / BRF / BVG / BVF 103 Kw 1968ccm За "фолксваген" Passat B6 2.9 L 130 AWX/AVF GT1749 V 717858-0004 038145702 G "ШКОДА" ВРВЕН TDI 2001 1.0 L D 138 HP BLB/BPW Еуро 4 GT1749 V 717858-5009 S 038145702 N За АУДИ А6 Мај-01 Tdi 1. Моторот Семејство Турбо Турбо Код ОЕМ Код За AUDI A4 Април-00 TDi 1.9/4 130 GT1749 V 717858-0005 038145702 G За AUDI A4 TDI 2001 1.9 Tdi Моторот : AVF AWX 130 HP 96 Kw BPW BGW 103 Kw 2.9 TDI 2001-2006 AFV/AWX 1896ccm 96 Kw GT1749 V 717858-5009 S 038145702 G За "Фолксваген" Passat Б5 1.9 130 - GT1749 V 717858-0005 038145702 G За АУДИ А6 TDI 2003 1.9 L D 130 HP AXW/AWX/AVF GT1749 V 717858-5008 S 038145702 J За АУДИ А6 TDI 2001 - 1.9/4 130 GT1749 V 717858-0004 038145702 E За AUDI A4 TDI 2001 1.0 TDI (B7) 01/2005 -12/2008 BPW 103 Kw 1968ccm За Ауди Audi A6 1.
НАЈДОБРИ ТУРБО Кертриџ CHRA Јадрото На GT1749 V 717858-5009 S 717858 717858-0005 717858-0001 717858-0002 717858-0003 717858-0004 038145702 N 038145702 G 038145702 J 038145702 E За AUDI A4 A6 За "ШКОДА" ВРВЕН За Фолксваген "Фолксваген" PASSAT Мотор AVF AWX 1.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Објектот Висина:
14inch
Поставување на Возило:
Пред 038145702 038145702X 716215-0001 712077-0001 BRF BVG BVF
Автомобил Производител:
Audi
Објектот Тежина:
1.5kg
Материјал Тип:
к18
Специјални Функции:
Добиете повеќе Енергија .поправка комплет 717858 716215 712077 761437 758219
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
14inch
Објектот Должина:
14inch
Модел Година:
2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010
Име На Модел:
761437-5005S 761437-0005 761437-0003/035145702H 035145702K 038145702H
Frequence Опсег:
A4 A6 1.9 TDI 2.0 TDI PASSAT Б5 Б6 AFV AWX BPW AVF BKE BRB БРЕ
Модел:
717858 716215 712077 761437 758219 Турбо chra кертриџ турбополнач c
Дел Број.. :
717858-5009S 717858-0007 717858-0005 038145702GX 038145702GV
Дел Број . .:
038145702G 038145702E 038145702J 038145702N
Дел Број:
716215-0001 712077-0001 038145702 038145702X 038145702V
Дел Број .:
761437-5005S 761437-0005 761437-0003 035145702H 035145702K
Дел Број ..:
038145702H 03G145702F 03G145702FX 03G145702FV 03G145702K
Дел Број ... .:
758219-5003S 758219-0003 758219-0002 03G145702F 03G145702FX
Примена:
За АУДИ А4 1.9 TDI B6 B7 A6 C5 C6 1.9 TDI Шкода Врвен јас фолксваген Passat Б
Апликација .:
AFV AWX BPW БРЕ BRF BVG BVF 1.9 TDI 2.0 2.0 TDI 1.9 L L 96Kw 103Kw
Дел Број . . .:
758219 5003S 758219 0003 758219 0002 7582195003S 7582190002 758219

Слични производи во категоријата