• Неодамнешно
  • -10 %
Турбо Кертриџ CHRA Core 780502 780502-0001 28231-2F100 780502 5001S 28231 2F100 Sedona Sorento За Hyundai Santa Fe R2.2 2.2 L

Турбо Кертриџ CHRA Core 780502 780502-0001 28231-2F100 780502 5001S 28231 2F100 Sedona Sorento За Hyundai Santa Fe R2.2 2.2 L

DEN 5459.00
DEN 6065.28

Количината на стоката
Това е достапна


Тоа трае околу 6-9 дена да брод на овие Земји.
Време на испорака
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува.Ако не сте задоволни по добивањето на својата цел,и ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.2 L 140kw
Објектот е 100% Сосема Нов GTB1752 VLK 780502 Дел Број : 780502-5001 S 780502-0001 ОЕМ Број : 28231-2 F100 282312 F100 Одговара За : Возило : За KIA Sedona Sorento Карневал VQ CRDi ; За Hyundai Santa Fe R2.
Турбо Кертриџ CHRA турбополнач Core ASSY на GTB1752 VLK 780502 780502-5001 S 780502-0001 28231-2 F100 282312 F100 Turbcharger За KIA Sedona Sorento Карневал VQ CRDi За Hyundai Santa Fe 2009 - Мотор R2. ве Молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден.
Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет.
Ако стоката е во дефект, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн.2 L 2009-13 140kw 145 Kw Дизел ====================================================================== ======================================================================
=======================================================================
======================================================================
Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн.
Создавање на вредност, победи на задоволство на клиентите ,е целта на нашата работа.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Секој увоз на давачки,даноците,цените или таксите не се вклучени во точка цена или превозот цена. но тоа не се одрази на вкупната цена ќе ја плати или пазарната вредност на производите и тоа може да не важат за земји со различни тарифни правила. UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот е обично се 3-5 работни дена зависи од земјата доставени до.
Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. Ако кој било проблем е пониска цена во вашата земја Обичаи ,ние не преземаме никаква responsiblility.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
Пред 780502-5001S 780502-0001 780502 5001S 780502 0001
Име На Модел:
GTB1752VLK 780502-5001S 28231-2F100 За KIA Sedona Sorento Карневал
Бренд Име:
ECEPTECH
Материјал Тип:
За KIA Sedona Sorento Карневал VQ CRDi За Hyundai Santa Fe 09-
Frequence Опсег:
. 7805025001S 7805020001 28231-2F100 282312F100 28231 2F100
Автомобил Производител:
Hyundai
Објектот Должина:
28inch
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот,R2.2 2.2 L 140kw 2009-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
2.5kg
Објектот Висина:
25inch
Објектот Ширина:
26inch
Модел Година:
2009- 2009 2010 2011 28231-2F100 282312F100 28231 2F100
Турбо Модел :
GTB1752VLK 780502 Турбо Турбополнач кертриџ CHRA
Дел број.:
780502-5001S 780502-0001 780502 5001S 780502 0001
Дел Број:
7805025001S 7805020001
ОЕМ број:
28231-2F100 282312F100 28231 2F100
Апликацијата возило:
За KIA Sedona Sorento Карневал VQ CRDi За Hyundai Santa Fe 09-
Примена на моторот:
R2.2 2.2 L 140kw 2009-

Слични производи во категоријата