• Неодамнешно
1x 2.0 1.8 Т Т Мотор Вода за Ладење, Пумпа за Собрание За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 MK6 Tiguan Passat B6 B7 A6 Octavia 06H 121 026 06H121026

1x 2.0 1.8 Т Т Мотор Вода за Ладење, Пумпа за Собрание За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 MK6 Tiguan Passat B6 B7 A6 Octavia 06H 121

DEN 3504.00

Количината на стоката
Това е достапна

1 Pcs 2.0 1.8 Т Т Мотор Циркулација на Вода за Ладење, Пумпа за 06 H 121 026 Одговара За Автомобил : "ФОЛКСВАГЕН" CC 2009-2015 "ФОЛКСВАГЕН" EOS 2009-2015 "ФОЛКСВАГЕН" GTI 2008-2013 "ФОЛКСВАГЕН" GLI 2006-2014 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ 2008-2013 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA 2006-2014 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT 2008-2015 "ФОЛКСВАГЕН" БУБА 2012-2015 "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN план за 2011-2015 "ФОЛКСВАГЕН" TIGUAN 2008-2015 "ФОЛКСВАГЕН" AMAROK 2010-2015 "ФОЛКСВАГЕН" SCIROCCO 2009-2015 Q3 2012-2015 П5 2009-2015 TT 2007-2014 A3 S3 2008-2013 A4 S4 2008-2015 А5 S5 2008-2015 A6 S6 2011-2014 A8 S8 2010-2015 A4 ALLROAD QUATTRO 2010-2015 Седиште ЛЕОН 21006-2013 Seat EXEO 2009-2014 Седиште ТОЛЕДО 2005-2009 YETI 2010-2015 ALTEA 2007-2010 ВРВЕН 2008-2015 OCTAVIA 2004-2013 ALHAMBRA план за 2011-2015 Производ Број : 06 H 121 026 Производ Компатибилен Број : 06 H 121 088 06 H121088 06 H 121 111 К 06 H 121 111 K 06 H121111 K 06 H 121 026 AB 06 H 121 026 AB 06 H121026 AB 06 H 121 026 CQ 06 H 121 026 CQ 06 H121026 CQ 06 H 121 026 БОЛЕСТ 06 H 121 026 AF 06 H121026 AF 06 H 121 026 BA 06 H 121 026 BA 06 H121026 BA 06 H 121 026 СП 06 H 121 026 CF 06 H121026 CF

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Име На Модел:
06H121026
Специјални Функции:
Ладење
Бренд Име:
GZCHX2010

Слични производи во категоријата