• Неодамнешно
  • -10 %
Турбо Кертриџ GTB1752VLK 780502 780502-5001S 282312F100 За KIA Sedona Sorento Карневал VQ CRDi За Hyundai Santa Fe R2.2 2.2 L

Турбо Кертриџ GTB1752VLK 780502 780502-5001S 282312F100 За KIA Sedona Sorento Карневал VQ CRDi За Hyundai Santa Fe R2.2 2.2 L

DEN 5459.00
DEN 6065.28

Количината на стоката
Това е достапна


Нашите ECEP-ЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната средина , да се фокусираат на развој и производство на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина производ.
Ако стоката е во дефект, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.2 L 2009 - Мотор : R2.
Тоа трае околу 6-9 дена да брод на овие Земји.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
Пред 780502-5001S 780502-0001 780502 5001S 780502 0001
Име На Модел:
GTB1752VLK 780502-5001S 28231-2F100 За KIA Sedona Sorento Карневал
Бренд Име:
ECEPTECH
Материјал Тип:
За KIA Sedona Sorento Карневал VQ CRDi За Hyundai Santa Fe 09-
Frequence Опсег:
. 7805025001S 7805020001 28231-2F100 282312F100 28231 2F100
Автомобил Производител:
Hyundai
Објектот Должина:
28inch
Модел Година:
2009 - 2009
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот,R2.2 2.2 L 140kw 2009-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
2.5kg
Објектот Висина:
25inch
Објектот Ширина:
26inch
Турбо Модел :
GTB1752VLK 780502 Турбо Турбополнач кертриџ CHRA
Дел број.:
780502-5001S 780502-0001 780502 5001S 780502 0001
Дел Број:
7805025001S 7805020001
ОЕМ број:
28231-2F100 282312F100 28231 2F100
Апликацијата возило:
За KIA Sedona Sorento Карневал VQ CRDi За Hyundai Santa Fe 09-
Примена на моторот:
R2.2 2.2 L 140kw 2009-

Слични производи во категоријата