• Неодамнешно
  • -6 %
LARBLL 3PCS Резервоарот за Вода на Воздухот За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 CC Tiguan Sharan Seat Alhambra 3C0 805 971 НА 1K0 805 962 E 1K0 805 965 J

LARBLL 3PCS Резервоарот за Вода на Воздухот За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 CC Tiguan Sharan Seat Alhambra 3C0 805 971 НА 1K0 805 962

DEN 1037.00
DEN 1103.52

Количината на стоката
Това е достапна

Дел Број : - 1 K0 805 965 J 9 B9 - 1 K0 805 962 E 9 B9 - 1 K0 805 962 НА 9 B9 Компатибилност : За "ФОЛКСВАГЕН" JETTA / GLI MK5 MK6 2006-2014 ГОЛФ / GTI MK5 MK6 2004-2013 ЗАЈАКОТ 2006-2009 PASSAT B6 2006-2011 CC 2009-2014 TIGUAN 2008-2014 SHARAN 2009-2012 БУБА 2012-2014 CADDY 2004-2011 EOS 2006-2011 ГОЛФ ПЛУС 2005-2014 SCIROCCO 2009-2015 TOURAN 2003-2014 За АУДИ А3/S3 2004-2013 TT 2007-2010 година За SEAT ALHAMBRA 2011-2014 ALTEA 2004-2014 ЛЕОН 2006-2013 ТОЛЕДО 2005-2009 За "ШКОДА" OCTAVIA 2004-2013 ВРВЕН 2008-2014 YETI 2010-2014 Објект се вклучени : 3 PCS на Воздухот Дуктус Маска

Клучни карактеристики

Бренд Име:
LARBLL
Автомобил Производител:
Фолксваген
Модел Година:
2004-2013
Име На Модел:
1K0 805 965 K0 805 962 3C0 805 971
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Висина:
15cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
ABS Пластика
Поставување на Возило:
ПРЕД
Тип На Објект:
Воздухот Дози

Слични производи во категоријата