• Неодамнешно
  • -10 %
Турбо Поправка Комплет обнова GT2056V 767720 767720-5004S 769708 14411-EC00C Турбополнач За NISSAN Навара Pathfinder YD25 YD25DDTi

Турбо Поправка Комплет обнова GT2056V 767720 767720-5004S 769708 14411-EC00C Турбополнач За NISSAN Навара Pathfinder YD25 YD25DDTi

DEN 1576.00
DEN 1751.52

Количината на стоката
Това е достапна


Турбополнач Поправка Комплет обнова Колекции на GT2056 V 767720 767720-5004 S 14411-EB70 C 769708-5004 S За NISSAN D40 Навара 2007-;Pathfinder 2.5 ДИ 2006 - YD25 YD25 DDTi 2.5 L 171 HP трговија на Големо
Турбо Модел :
GT2056 V
767720-5004 S 767720-0004 767720-0002 767720-0001 767720-5005 S
769708-5004 S 769708-0004 769708-0002 769708-0001
14411-EB70 A 14411-EB70 B 14411-EB70 C
14411-EC00 B 14411-EC00 C 14411-EC00 E
За NISSAN D40 Навара 2.5 Л ДИ 2007-/ Pathfinder Од 2,5 L DI 2006 - Мотор : YD25 YD25 DDTi 2.5 L 171 HP Вода за ладење+масло за подмачкување
1.За Nissan Навара 2.5 ДИ 144 HP YD25 2007 2.За Nissan Навара 2.5 ДИ 171 HP YD25 2007
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Ширина:
5inch
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Објектот Должина:
5inch
Frequence Опсег:
.
Објектот Висина:
5inch
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Име На Модел:
GT2056V 769708-5004S За NISSAN D40 Навара Pathfinder Од 2,5 L YD25DDTi
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2006-
Автомобил Производител:
Nissan
Име На Модел:
GT2056V 767720 769708 5004S Турбо Турбополнач Поправка Комплет обнова
Автомобил модел:
За NISSAN D40 Навара 2.5 Л ДИ 2007 - Pathfinder Од 2,5 L DI 2006-
моторот моторот:
YD25 YD25DDTi 2.5 L 171HP
Дел Бр.:
767720-5004S 767720-0004 767720-0002 767720-0001 767720-5005S
Дел Број:
767720 0004 767720 0002 767720 0001 767720 5005S
Дел NO..:
769708-5004S 769708-0004 769708-0002 769708-0001 769708 0002 769708
ОЕМ Бр.:
14411-EB70A 14411-EB70B 14411-EB70C 14411 EB70B 14411 EB70C
ОЕМ број:
14411-EC00B 14411-EC00C 14411-EC00E 14411 EC00B 14411 EC00C
ОЕМ Нема..:
14411EB70C 14411EB70B 14411EB70A 14411 EB70A 14411 EC00E
Ладење:
Вода за ладење+масло за подмачкување

Слични производи во категоријата