• Неодамнешно
Висок квалитет на цвет embroider волнени overcoat Мода 2017 Есен/зима жената е во домот, волнени капути S-XL големина опција

Висок квалитет на цвет embroider волнени overcoat Мода 2017 Есен/зима жената е во домот, волнени капути S-XL големина опција

DEN 5184.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Големина Грешка +-3cm е нормално
Висок квалитет на цвет embroider волнени overcoat Мода 2017 Есен/зима жената е во домот, волнени капути S-XL големина опција
S : Биста : 92 CM Половината : 86cm Должина : 89 CM M : Биста : 96 CM Половината : 90cm Должина : 90 CM L : Биста : 100 CM Половината : 94cm Должина : 91 CM XL : Биста : 104 CM Половината : 98cm Должина : 92 CM
Испорака Детали
* Ние превозот до (Освен некои земји и APO/FPO)
*Налози обработени навремено по плаќање на проверка.Ние ќе се потрудиме,понекогаш работи,некои пати не.
Гаранција
1.
Повратни информации
1.
*УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе се обидеме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!
Царина
Како и за царинската такса,тоа зависи од вашата локална царинска испостава,кога ќе се организираме да брод вашата нарачка надвор,ние може да напише "ПОДАРОК", за пакетот да се направи сте aovid големи царински давачки.Позитивни Повратни информации(5 ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме дебели два пати befoe оставајќи повратни информации.Ние нудиме целосна наплата ако не го добиете вашиот цел на нашата вети време . Нашата цел е задоволството на клиентите!
* Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. На lightting ефекти боја разликата е нормален 2.Ние нудиме 12 Месеци Гаранција. Купи со доверба!
2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Добредојдовте да ја посетите нашата продавница и Сакате имате многу убаво искуство тука!
Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите и Големина на информации како што е подолу :
Напомена : 1.
*Ние нудиме Пад на Превозот,па ве молиме да ни остават порака ако сакате да ја промените адресата.
*Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.ве молиме контактирајте со нас пред leaveing неутрален(3stars)или негативни(1-2stars)повратни информации.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Вез,Appliques
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Памук,Волна
Материјал Состав:
35% волна
Број На Модел На:
e589
Бренд Име:
Urumbassa

Слични производи во категоријата