• Неодамнешно
  • -15 %
Топла Мажите корејски Тенок долг дел волна палто Кинески стил ретро плоча тока плима мажите личност јакни фаза костим S-3XL

Топла Мажите корејски Тенок долг дел волна палто Кинески стил ретро плоча тока плима мажите личност јакни фаза костим S-3XL

DEN 6691.00
DEN 7872.00

Количината на стоката
Това е достапна


Модел висина 180 CM 60 kg Фитинг големина M
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.
Превозот Услови ЕМС експрес сервис/Кина Пос/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.
Превозот Метод Со ЕМС услуга потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници) Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Услови & Состојба Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата Враќа објект мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена. По добивање на врати објект,ние ќе рефундирање на клиент на предмети цена(со исклучок на трошоците за превозот до и од таб)
Контактирајте не Доколку сте заинтересирани за работа со небо драко Onda,не двоумете се да контактирате со нас за производи,цената на преговори,превозот,или декларација или други им помогне на neededwe се посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
FL&AEVVE
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Worsted
Стил:
Панк Стилот
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
Копче
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
2018-A
Материјал:
Cashmere
Јака:
Пак надолу Јака
Дебелина:
Дебели
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Облека Должина:
X-Долго

Слични производи во категоријата