• Неодамнешно
honghuismart оригиналните приклучок за слушалки M приклучок 2pins за hytera tc500s,tc510,tc610,tc620,Motorola cp040,cp450,gp3188 итн воки токи

honghuismart оригиналните приклучок за слушалки M приклучок 2pins за hytera tc500s,tc510,tc610,tc620,Motorola cp040,cp450,gp3188

DEN 480.00

Количината на стоката
Това е достапна

Earhook приклучок за слушалки за воки токи M приклучок ЗА MOTOROLA Рачни Радио : GP Серија : GP2000, GP2100, GP300, GP308, GP68, GP88, GP88 S XTN Серија : XTN446, XTN500, XTN600 XTN XV Серија : XV1100, XV2100, XV2600, XV4100 XTN СЕКИРА Серија : AXV5100, AXU4100 CLS Серија : CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450 C,VL50 Дух Серија : SV10, SV11, SV11 D, SV21, SV12,SV22, SV22 C, SU210, SU22, SU22 C, SU220 VHF/UHF Дух, Дух Про, Духот Pro+ Дух МУ Серија : MU11, MU11 C, MU11 CV, MU12, MU12 C, MU12 CV, MU21 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CV, MU24 CVS, MU24 CVST Дух MV Серија : MV11, MV11 C, MV11 CV, MV12, MV12 CV, MV21 C, MV21 CV, MV22, MU22 CV, MU24 CVS КП Серија : CP88, CP040, CP100, CP110, CP125, CP150, CP200, CP250, CP300 СП Серија : SP10, SP21, SP50+, SP50 КТ Серија : CT150, CT250, CT450, CT450 LS ПРО Серија : PRO1150, PRO2150, PRO3150 P Серија : P040, P080, - апарат p110, P1225, P1225 LS DTR Серија : DTR410, DTR550, DTR610, DTR650 Други Серија : GTI, geforce GTX, LTS2000, VL130, PMR446, ECP100, PR400, Маг Еден A8 BPR40, EP450, AU1200 RDX Серија : RDV-5100, RDV2020, RDU-2020 ГОДИНА, RDU2080 D, RDU4100, RDU-4160 D, RDV-2080 D, RDV-5100 FDX : FD-150 A, FD-450 A, FD-160 A, FD-460 A Blackbox Серија : Blackbox-v, Blackbox-u Tait Orca : 5010,5018,5020,ТЦ-700 за Hytera : TC500 S,TC610,TC620, - апарат tc700, итн Пакет : 1xheadphone со мало поле

Клучни карактеристики

боја:
Црна
Is_Display:
No
Тип:
Додатоци
Бренд Име:
honghuismart
Воки Токи Тип:
Преносни
Број На Модел На:
EHM04

Слични производи во категоријата