• Неодамнешно
  • -30 %
YIDATON Нови Резервни Кабел 10-Pin Авијација Конектор за SM16A1 Звучник за MD780/G MD782U RD982U MD782V RD982V MD680 RD980 Микрофон

YIDATON Нови Резервни Кабел 10-Pin Авијација Конектор за SM16A1 Звучник за MD780/G MD782U RD982U MD782V RD982V MD680 RD980 Микрофон

DEN 790.00
DEN 1128.00

Количината на стоката
Това е достапна


YIDATON Нови Резервни Кабел 10-Pin Авијација Конектор за SM16 A1 Звучник за MD780/G MD782 U RD982 U MD782 V RD982 V MD680 RD980 Микрофон
Новиот дизајн Сосема нов & висок квалитет Electret микрофон 10-pin авијација конектор Спецификација : Чувствителност : -26±3d B @ 1 KHz (0d B=1v/Ап) Насока : omni-насочен Нарушување : <1% @ 1 KHz S/N : ≥50d B Димензии : 82*56*32.2(мм) Тежина : 184g Оперативни Температура : -30℃~65℃ Компатибилен Радија Модел : За SM16 A1 Говорникот MT680, MD780, MD880 T Известување : само Резервни Кабел Пакет се Вклучуваат : 1 X Резервни Кабел за SM16 A1

Клучни карактеристики

Фреквентен Опсег:
зависи од радио
Is_Display:
No
Димензии:
Како што е прикажано
Бренд Име:
YIDATON
Тип:
Додатоци
Максимален Домет:
1.5 км-3km
Број На Модел На:
MD780 микрофон
Складирање Канал:
зависи од радио
Разговор Опсег:
1.5 км-3km
Воки Токи Тип:
Преносни

Слични производи во категоријата