• Неодамнешно
  • -10 %
2 ПАРЧИЊА Детето Деца Маскирна Воки Токи Родителството Игра Радио Interphone Зборува Играчка Електроника двонасочна Радио

2 ПАРЧИЊА Детето Деца Маскирна Воки Токи Родителството Игра Радио Interphone Зборува Играчка Електроника двонасочна Радио

DEN 475.00
DEN 527.52

Количината на стоката
Това е достапна


2 ПАРЧИЊА Детето Деца Маскирна Воки Токи Родителството Игра Радио Interphone Зборува Играчка Електроника двонасочна Радио
Разговор опсег : 120ft
Боја : жолта маскирна, зелена маскирна (2 бои ќе испрати по случаен избор, ако не оставена порака)
Препорачуваме возраст : 6+
Батерија : 2*9 V батерија( не се вклучени )
Пакетот вклучува : 2 парчиња*играчка воки токи
ЗАБЕЛЕШКА : ова е само играчка за деца, не е професионален воки токи.

Клучни карактеристики

Is_Display:
No
Складирање Канал:
1
Број На Модел На:
TS908
Бренд Име:
Lechancelink
Тип:
Двонасочна Радио
Разговор Опсег:
0-50 метри
Максимален Домет:
Воки Токи Тип:
Преносни
Димензии:
20cm x 7cm
Материјал:
ABS
Пренесување на моќ:
10mw
Батеријата:
2*9V батерија(не се вклучени)

Слични производи во категоријата