• Неодамнешно
  • -16 %
Алуминиум Легура Конзола Внатрешна Промена Рачката + Wiper Покрие Трим 2 парчиња за Мерцедес Бенц E Класа W213 2017

Алуминиум Легура Конзола Внатрешна Промена Рачката + Wiper Покрие Трим 2 парчиња за Мерцедес Бенц E Класа W213 2017

DEN 887.00
DEN 1056.00

Количината на стоката
Това е достапна

,тоа ќе се држи добро откако ќе се загрее 3m тип /таа може да биде фиксиран во 20min целосно со youself.
Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 7-16 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини.
4 Јапонија Кореја, Сингапур Русија : Околу 5 до 20 работни дена.
2 Пакети кои се испраќаат во рок од 3-5 дена и се со следење на број на интернет. Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба. Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 бизнис часа.
Производ компатибилност :
За Мерцедес Бенц E Класа W213 2016-2017
Опис :
Состојба : 100% нов состојба
Главната Meterial : висок квалитет на Алуминиум
Пакетот Вклучува : 2 парче сет
Лесна Инсталација , 3 M тип е прикачена на задната страна.
6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 15-60working дена.
5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена.
7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот. состојба. Ние работиме од 9 : 00 часот и 6 : 00pm Пекинг Време.
Плаќање & Данок :
Ние ќе го одбележи пакет пониска вредност на царинските документи. Благодарение толку многу. Ве молиме да НЕ ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме Не се отворени Случај или да се Вратат барање или да ја напуштат низок рејтинг на НСД пред комуникација. Ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака за да ги реши сите проблеми, Ние ќе ви одговори во рок од 2 работни дена.
Забелешка : ве Молиме да користите бришејќи алкохол за чистење на површината и да се загрее 3 M ленти пред инсталацијата.
Превозот И Предавање :
1 Ние брод на Светот.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку Alibaba порака. Ние го прават нашите најдобри за да се избегне доцнење при царинење.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
Никој
Објектот Ширина:
0m
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Година:
2017
Објектот Должина:
0m

Слични производи во категоријата