• Неодамнешно
  • -20 %
Автомобил Додатоци За Toyota Land Cruiser LC200 2017 ABS Хром Внатрешни работи Страна на Вратата се Справи со Капак Скратува Гарнитури Декорација 4Pcs

Автомобил Додатоци За Toyota Land Cruiser LC200 2017 ABS Хром Внатрешни работи Страна на Вратата се Справи со Капак Скратува

DEN 1536.00
DEN 1919.52

Количината на стоката
Това е достапна

Опис на: 1 : Item Fitment: За Toyota Land Cuiser LC200 2016 2017 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3 :Состојба : 100% Сосема нов 4:Материјал : Висок Квалитет ABS Хром, Не се евтини еден!!
5:Iclude : збир на 4pcs
6 : Добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет 7 : Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е прикачен
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот
. Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
MONTFORD
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Должина:
30cm
Година:
2016 2017
Материјал Тип:
Високо Квалитетна abs хром
Име На Модел:
1881
Објектот Висина:
2cm

Слични производи во категоријата