• Неодамнешно
  • -7 %
Новиот Chrome Внатре Врата се Справи со Носителот на Прозорец за Контрола Префрлете се Намали за Џип Renegade Додатоци 2015 Година (Пакување од 4)

Новиот Chrome Внатре Врата се Справи со Носителот на Прозорец за Контрола Префрлете се Намали за Џип Renegade Додатоци 2015

DEN 1339.00
DEN 1439.52

Количината на стоката
Това е достапна

Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
.Добро обучени и искусни службеници да одговориме на сите ваши прашања во течно англиски. Предмети се испраќаат само по уплата. Во ретки случаи, строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи.Новиот Chrome Внатре Врата се Справи со Носителот на Прозорец за Контрола Префрлете се Намали за Џип Renegade Додатоци 2015 2016 Година (Пакување од 4)
Објектот Fitment :
Одговара за Џип Renagade
Опис :
1.Вашето пребарување поврзани со нашите производи или цените ќе бидат одговорил во 24hours. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Материјал : ABS
4. Нашите производи се во согласност со CE,ROHS,ISO-9001,итн.но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот. Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката. Бесплатен превозот : Бесплатен превозот за да одберете земји.ако објектот е неисправен по 1months,можете исто така да испратите неисправни објект за нас. Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.Вклучува : 1 SET(4pcs)
6. *Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Состојба : 100% Сосема нов
2.Боја : боја е иста како во сликите. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Конкурентна цена,со висок квалитет и брза испорака. за плаќање.ОЕМ и ODM,сите вашиот кориснички осветлување можеме да ви помогне да дизајн и стави во производство.Високи перформанси надградба на стандардниот капак. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay.ако објектот е неисправна на 1month, ќе испрати замена без доплата или да му даде наплата откако ќе ги примите на неисправни точка 3. Ние се придржуваат до квалитетот на животот на производи,секоја постапка на производство мора да биде строго контролирана. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања, ние ќе ви понуди задоволителен одговор.ние ќе испрати бренд нови една за вас, откако ќе ги примите на неисправни објект.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
0inch
Година:
2015-2016
Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
56dvds55d1d
Објектот Ширина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
0cm
Материјал Тип:
ABS
Пакет Се Вклучени:
4pcs Покрие Трим

Слични производи во категоријата