• Неодамнешно
  • -10 %
За Jeep Compass 2017 2018 ABS Мат Центар Конзола Контрола AC Switch Копчето Покрие Рамки Трим Knob Табла Рамка Гарнитури 1pcs

За Jeep Compass 2017 2018 ABS Мат Центар Конзола Контрола AC Switch Копчето Покрие Рамки Трим Knob Табла Рамка Гарнитури 1pcs

DEN 729.00
DEN 810.24

Количината на стоката
Това е достапна


За Jeep Compass 2017 2018 ABS Мат Центар Конзола Контрола AC Switch Копчето Покрие Рамки Трим Knob Табла Рамка Гарнитури 1pcs Објект Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Jeep Compass Втората Генерација 2017 2018 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет Тројно Хром Позлатен ABS Пластика Пакет : 1pcs/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Клучни карактеристики

Бренд Име:
TOMEFON
Година:
За Jeep Compass 2017 2018
Име На Модел:
815751
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
25cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.45kg
Материјал Тип:
abs matte
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Тип На Единица:
Сет
Тежина На Пакет:
0.45kg
Пакет Големина:
25cm x 15cm x 5cm (9.84in x 5.91in x 1.97in)

Слични производи во категоријата